Skatuves runas konkurss "Zvirbulis"

 

Skatuves runas konkursa

Rīgas zvirbulis”

1.posma rezultāti

Skolas konkursā 1.-9.klašu grupās piedalījās 100 dalībnieki

1.vieta

Toms Gerbaševskis 1.a

Beatrise Ivanovska 1.b

Patrīcija Butāne 2.a

Mārcis Krištopāns 3.b

Jēkabs Toniņš 4.a

Laura Erdlāne 5.b
Marta Pauliņa 5.b

Agate Dārzniece 6.a

Ilva Opmane 6.a

Arturs Jirgensons 7.b

Pēteris Einārs Grīnbergs 8.a

Marks Toniņš 8.a

Everita Daubure 9.b

2.vieta

Madara Sāga 1.a

Ieva Ruģele 2.a

Katrīna Austriņa 3.a

Dzintars Zaduško 3.b

Beāte Kobiņeca 4.a

Ance Lelde Laviņa 4.b

Agnese Bukonte 5.a

Gundega Būtnāre 5.b

Artis Vīksna 6.a

Asnate Moiseja 6.a

Lidija Kališuka 6.a

Emīls Rūdolfs Bērtiņš 7.b

Krišjānis Lamberts 8.b

Sindija Blicāne 9.a

Daniels Adrians Vasiļjevs 9.a

3.vieta

Elza Kristiāna Bacule 1.b

Luīze Daube 2.a

Emīlija Skrube 2.b

Matīss Āboliņš 3.a

Oto Svens Brauers 3.a

Elizabete Golubecka 4.a

Oskars Putāns 4.b

Agnese Pūliņa 5.a

Līga Priedniece 6.b

Janita Bukša 7.b

Sintija Sanita Šatilova 8.a

Anete Ieva Nikiforova 9.b

Nikola Šmite 9.b


 

Atzinības par piedalīšanos

Emīls Ralfs Jansons 1.a

Laura Viktorija Ladzdiņa 1.a

Kristiāns Rozītis 1.a

Regnārs Kalniņš 1.b

Elīna Konova 1.b

Kristiāna Stūriška 1.b

Marta Teivāne 1.b

Sandijs Pauls Valdmanis 1.b

Karīna Gundega Zelča 2.b

Loreta Garlauska 2.b

Markuss Tišanovs 3.a

Kristiāns Artūrs Sēlis 3.a

Rodrigo Alans Kudrenko 3.a

Artis Alksnis 3.a

Viktorija Sladze 4.a

Araminta Gurdziela 5.a

Jurģis Neimanis 5.a

Andrejs Kamenskis 5.a

Katrīna Borisova 5.b

Marta Daija 6.a

Kristaps Pārups 6.a

Alise Pērkone 6.a

Oskars Strazdiņš 6.a

Alise Paula Večena 6.a

Sanijs Baķe 6.b

Gusts Gailāns 6.b

Evita Lapiņa 6.b

Kintija Liepa 6.b

Nikola Ļaksa 6.b

Samanta Tišanova 6.b

Lotārs Olivers Vasiļjevs 6.b

Nikita Vasjukovs 6.b

Patrīcija Zvirbule 6.b

Kristaps Baranovs 7.a

Alise Džigure 7.a

Laura Jansone 7.a

Aleksandra Jelago 7.a

Reinis Mangulis 7.a

Simona Ponediloka 7.a

Ksenija Rosoha 7.a

Roberta Zariņa 7.a

Rūdolfs Apse 7.b

Katrīna Bekmane 7.b

Reinhards Zariņš 7.b

Gunta Bogdane 7.b

Lauma Gredzena 7.b

Margarita Karule 7.b

Elmārs Pukjāns 7.b

Matīss Ozoliņš 8.a

Andrejs Siltāns 8.a

Paula Valdmane 8.b

Monika Tūtiņa 8.b

Anete Austriņa 9.a

Kellija Hincenberga 9.a

Armands Kokorevičs 9.a

Jeļizaveta Kļementjeva 9.a

Ilgvars Pūris 9.a

Aleksandra Oļijņika 9.b

Nominācijas „Iļģuciema vidusskolas zvirbulis 2013” tiks pasniegtas 18.novembrim veltītajā

svētku pasākumā

2.posmā mūsu skolu pārstāvēs :

Toms Gerbaševskis ( 1.klašu grupā)

Emīlija Skrube ( 2.-3.klašu grupā)

Jēkabs Toniņš vai Agate Dārzniece

( 4.-6.klašu grupā)

Everita Daubure ( 7.-9.klašu grupā)

Paldies visiem par drosmi un uzdrīkstēšanos!

Latviešu valodas skolotājas 


Galerija apskatāma te.


Vakances